Pagina 1 van 1

Bizarre verschillen

Geplaatst: 12 feb 2008, 15:19
door Luc
Bewolking in het noordoosten en elders zonnig. Dan krijg je mooie (temperatuur) plaatjes :cheer:

Re:Bizarre verschillen

Geplaatst: 25 feb 2008, 23:04
door hendrikjan_franeker
grappig dat ik dit kaartje hier tegenkom, een week later was het namelijk precies andersom!(al heb ik het vlaamse gedeelte er niet op staan)
nu had ik hier een plaatje van de desbetreffende dag willen posten maar dit lukt niet helemaal! te groot geloof ik.Op dat temperatuurs kaartje is te zien dat juist in het NO de temp veel hoger was dan in het ZW waar het zelfs vroor!:silly:

Re:Bizarre verschillen

Geplaatst: 25 feb 2008, 23:09
door Luc
Wel een leuk idee om hier de meest aparte temperatuur kaartjes te verzamelen. Wie weet krijgen we nog kaartje waar met een beetje fantasie b.v. een gezicht is uit te halen.

Re:Bizarre verschillen

Geplaatst: 25 feb 2008, 23:13
door wslangerak
Ja haha net als een dinosaurus denken te zien in een wolk!

Re:Bizarre verschillen

Geplaatst: 25 feb 2008, 23:15
door hendrikjan_franeker
ja alleen lukt het me niet het desbetreffende kaartje te posten, kan ik die afmeting ook aanpassen?(zie trouwens tot mijn schrik dat het bedtijd voor me is, morgen weer vroeg op)! tot later....vanuit friesland.

Re:Bizarre verschillen

Geplaatst: 25 feb 2008, 23:19
door wslangerak
Met een programma als Irfanview of zelfs Paint moet dat toch lukken?

Re:Bizarre verschillen

Geplaatst: 25 feb 2008, 23:53
door schilper

Re:Bizarre verschillen

Geplaatst: 26 feb 2008, 08:21
door Luc
Ik heb het maximale formaat voor een plaatje wat vergroot.
Het actueel temperatuurkaartje zou nu moeten passen.