Pagina 1 van 3
Website actief
Geplaatst: 13 dec 2010, 23:18
door hanszzz
nou nou dat was me het werkje wel hoor mijn account was inactief dus bellen en maar weer bellen nu heb ik het voor elkaar dat ik op de site kom en wat dat er wat te zien is
maar ik zie door de bomen het bos niet meer :laugh: nou wou ik eigenlijks mijn data overbrengen naar wswin en dan tonen met weatherdisplay live is dat mogelijk?
is er ook iemand aanwezig hier in de buurt die mij daar wil mee helpen? eventueel tegen vergoeding als ik het eerst maar eens zie hoe men het doet want dat script begrijp er nog niet veel van.
met vr grt hans
http://members.upc.nl/j.swijghuizen
Re:Website actief
Geplaatst: 13 dec 2010, 23:44
door wslangerak
WDLive laten "draaien" zonder Weather-Display zelf is niet mogelijk. De clientrawfiles waar WDLive mee werkt worden gegenereerd door Weather-Display en niet door WSWin.
Tenzij iemand daar iets leuks op heeft gevonden natuurlijk?
Re:Website actief
Geplaatst: 13 dec 2010, 23:50
door hanszzz
oke bedankt voor de info dus is het wel mogelijk om alleen wswin te gebruiken en die op het web te zetten
als ik die erop zet komt het niet door op de site wat ik vreemd vind dan gaat er mij volgends mij is mis
nou maar even wachten als er meer ideeen komen of oplossingen
bedankt
Re:Website actief
Geplaatst: 13 dec 2010, 23:51
door Eckie76
wslangerak schrijft:
WDLive laten "draaien" zonder Weather-Display zelf is niet mogelijk. De clientrawfiles waar WDLive mee werkt worden gegenereerd door Weather-Display en niet door WSWin.
Tenzij iemand daar iets leuks op heeft gevonden natuurlijk?
Met de clientraw van WS Win kan je wel WDLive draaien.
Ik vrees echter dat het een fulltime job gaat worden om Hans dit allemaal bij te brengen. De enige tip die ik heb voor hem: Mouwen opstropen en heel veel zelf uitdokteren. Ik werk zelf niet met WDLive, dus ik kan hem helaas niet veel verder helpen.
Wel kan ik ondersteunen met WS Win zelf.
Re:Website actief
Geplaatst: 13 dec 2010, 23:56
door wslangerak
Nou ja, Hans zei "eventueel tegen vergoeding". Ehm... € 65,00 per uur OK?
Nee hoor geintje.
Even meedenken hoor: de clientrawfiles van WSWin zijn toch niet exact gelijk aan die van WD neem ik aan Olaf?
Re:Website actief
Geplaatst: 14 dec 2010, 00:04
door Eckie76
In WS Win kan je een tekstbestand downloaden vanuit het gebruikersmenu (alleen voor geregistreerde kopers uiteraard ).
Je krijgt dan toegang tot een folder op Werner Krenn's server.
Dat bestand heet wswin_nrtime.txt (near-realtime)
Als je je eigen templatestructuur vanuit de custom.txt gaat opstarten, zorgt wswin_nrtime.txt ervoor dat er een clientraw wordt aangemaakt, die compatibel is met WD Live.
is goed
Geplaatst: 14 dec 2010, 00:07
door hanszzz
veel doen en lezen hahah ben al 3 week bezig om wswin online te zetten
vreemd wdl krijg ik wel op de site en wswin niet ben bang dat het te maken heeft met index.htm want die zie ik niet staan bij wswin
nou ja we gaan stug door en als alles werkt maar webhosting aanvragen eerst maar eens zien op mijn eigen als het wil werken
debankt maar weer
Re:is goed
Geplaatst: 14 dec 2010, 00:09
door hanszzz
oeps deze kan op slot foutje
Edit Kees (WSLangerak): samengevoegd met het originele topic
Re:is goed
Geplaatst: 14 dec 2010, 00:12
door Eckie76
Nieuw topic was nu niet echt nodig

maar...Ik denk dat jij eerst eens de basisbeginselen van het maken van een website onder de knie moet gaan krijgen en dat het aansluiten van deze software dan net even een brug te ver is voor jou.
Ik bedoel dit alleen maar positief, want ooit was ik ook op het punt waar jij nu zit.
De volhouder wint, moet je maar denken.

Re:is goed
Geplaatst: 14 dec 2010, 00:19
door hanszzz
idd dit is niet mijn hobby zal mij er eens verder in gaan verdiepen
pc`s maken is wel ff makkelijk met soft en hardware lol terzijdertijd zal het wel lukken om mijn weergegevens online te zetten
bedankt voor de info en tot laters