Actueel weer Kessel
Laatste update: 2026-02-13 om 17:26 uur * gegevens meer dan 1069 uur oud!
| Temperatuur | 4.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 993.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 17:25 u |
| Minimum temp. | 4.4 °C om 17:24 u |
| Maximum temp. | 6.7 °C om 02:02 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 4.4 °C |
| Dauwpunt | 1.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 84.0 % |
| Zonnestraling | 5.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 105.0 W/m2 om 17:01 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 17:18 u |
| Zon op | 07:53 u |
| Zon onder | 17:47 u |