Actueel weer Oirschot
Laatste update: 2026-04-29 om 20:19 uur
| Temperatuur | 16.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.8 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 29.5 km/u om 14:47 u |
| Minimum temp. | 7.3 °C om 07:01 u |
| Maximum temp. | 20.2 °C om 16:15 u |
| Windchill | 16.7 °C |
| Hitte index | 16.7 °C |
| Dauwpunt | -0.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 32.0 % |
| Zonnestraling | 20.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 658.0 W/m2 om 13:33 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 14:51 u |
| Zon op | 06:14 u |
| Zon onder | 20:58 u |