Actueel weer Wilsele
Laatste update: 2026-04-29 om 21:59 uur
| Temperatuur | 15.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.7 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 17.7 km/u om 12:23 u |
| Minimum temp. | 8.4 °C om 06:58 u |
| Maximum temp. | 22.0 °C om 17:13 u |
| Windchill | 15.6 °C |
| Hitte index | 15.6 °C |
| Dauwpunt | 1.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 39.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:18 u |
| Zon onder | 20:58 u |