Algemeen forum voor discussie over de website
Door WEERSTATION KLAZIENAVEEN
#22305
Geen Dank Hans,


Was een super mooie gezellige dag.


Hierbij nog ff de directe link voor het artikel.


http://www.weerstation-klazienaveen.nl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=58&Itemid=90


En de directe link voor de foto,s.


http://www.weerstation-klazienaveen.nl/joomla/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=3:knmi-dag-2010-de-bilt&Itemid=74


Met vriendelijke groet,

Martijn
Door Dirk Wolters KNMI
#22454
Beste iedereen,

Ook voor ons was het 5 juni een heel geslaagde dag! Bedankt voor de tips genoemd eerder in dit topic. Voor een volgende keer is het (ook voor ons) inderdaad een leuk idee om te werken met naamkaartjes.

Een bezoek aan de weerkamer is zeker heel interessant en we hebben dit ook overwogen. Maar de groep was hiervoor eigenlijk te groot. Voor een volgende keer zullen we zeker kijken of we iets van de weerkamer kunnen laten zien, 'in het echt' of op een andere manier.

Zoals hierboven gezegd, een verslag met foto's is nu te vinden op http://www.knmi.nl/klimatologie/weeramateurs/20100605/ .

Vriendelijke groet,
Dirk (KNMI)
Door wthus
#22782
Mooie foto impressies, krijgen diegene die er niet bij konden zijn nog wat van de sfeer mee. Ook leuk het Artikel met de presentaties op de KNMI Website! Nog geen tijd gehad om alles door te nemen, maar dat gaat ik zekers doen!

B)