Algemeen forum voor discussie over de website
Door weermaarssen
#24272
Hallo Allemaal

Ik zie regelmatig vragen van mensen over merknamen en winkelketens. Dit moet toch mogelijk zijn om de volle naam te mogen noemen ipv C uit het oosten des lands. De firma heet Conrad. Waar kan ik vinden dat dit niet mag? Dit moet kunnen vind ik. Het is een forum en geen tv station.

Groet Louis
Door Mike
#24277
Lijkt mij ook geen probleem, je mag gewoon zeggen dat je zoals ik je VP2 bij Dick de Weerspecialist hebt gekocht en dat je daar goede ervaringen mee hebt.

Dat zie je wel meer hoor op forums, ik ken zelfs topics die over winkels gaan ;) niks mis mee.
Door wslangerak
#24279
Dit is het regeltje zoals het op dit forum geldt.

20. Het is niet toegestaan om reclame te maken in het forum voor (eigen) diensten of producten. Berichten met reclame kunnen door moderators worden aangepast of verwijderd.


Het noemen van een merk- of winkelnaam is per definitie nog geen reclame, zoals al opgemerkt is het geen tv hier.
Maar als ik een bedrijf run dat weerstations verkoopt, mag ik hier niet zeggen dat je je machine het beste bij mij kunt kopen en dat mijn service de beste is.

Overigens ben ik wel van mening dat hiervoor wellicht een aparte categorie zou kunnen worden geopend. Wie weet wat voor leuke aanbiedingen we dan krijgen! Een soort van categorie Commercieel ofzo. Ik heb al een paar ideetjes!
We moeten dan wel waken voor aanbiedingen van al dan niet blauwgekleurde pilletjes voor "de oudere weeramateur".