Discussie forum over Weather Display software. Voor vragen, specificaties, ervaringen etc..

Door twister
#17229
Beste weercollega s,

Weet een van jullie hoe ik in weatherdisplay per maand de regen hoeveelheden die gevallen is kan invoeren/aanpassen voor 2009.

Bij WD / Control panel / station settings / Offsets en Initial rain kan ik deze alleen invoeren voor: vandaag, gisteren afgelopen maand en jaar.

Ik wil bv voor de maand september dat weather display nog niet registreerde deze bijwerken.

Groeten Lambère
Door wslangerak
#17230
twister schrijft:
... voor de maand september dat weather display nog niet registreerde ...


Als WD in september nog niet draaide heb je dus voor die maand (en eerder) geen logfiles en datafiles (voor de grafieken). Je kunt dus geen aanpassingen doen in iets wat niet bestaat.

Het pad is verder als volgt:

Action > View and modify Logfile/Rain totals

Bij "load the data or logfile" vul je de maand in die je wilt aanpassen. Aan de linkerkant van het scherm kun je dan per dag de gewenste hoeveelheid regen invoeren/aanpassen. Klik na iedere aanpassing op "Use the corrected amount" en uiteindelijk op "Save the changes".

Maar nogmaals: logfiles die niet bestaan kun je niet aanpassen.

Gr,
Door twister
#17257
Beste Kees,

Bedankt voor je reactie!

Het is gelukt!

Vandaar dat dit topic voor mij gesloten mag worden.

Gr Lambère