Actueel weer Raalte
Laatste update: 2026-04-03 om 19:56 uur
| Temperatuur | 10.7 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1006.5 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 18:33 u |
| Minimum temp. | 1.6 °C om 02:26 u |
| Maximum temp. | 14.6 °C om 15:43 u |
| Windchill | 10.6 °C |
| Hitte index | 10.7 °C |
| Dauwpunt | 8.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 888.0 W/m2 om 14:29 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.5 om 14:29 u |
| Zon op | 07:02 u |
| Zon onder | 20:12 u |