Actueel weer Arcen
Laatste update: 2012-06-06 om 18:30 uur * gegevens meer dan 121191 uur oud!
| Temperatuur | 16.5 °C |
| Neerslag | 16.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1003.6 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 4.8 km/u om 17:41 u |
| Minimum temp. | 10.0 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 18.0 °C om 17:26 u |
| Windchill | 16.5 °C |
| Hitte index | 16.5 °C |
| Dauwpunt | 14.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 499.0 W/m2 om 13:41 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:18 u |
| Zon onder | 21:49 u |