Actueel weer Balkbrug
Laatste update: 2026-05-15 om 11:40 uur
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.5 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1001.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 11:21 u |
| Minimum temp. | 2.8 °C om 04:01 u |
| Maximum temp. | 12.4 °C om 11:12 u |
| Windchill | 10.9 °C |
| Hitte index | 10.9 °C |
| Dauwpunt | 6.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 487.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 846.0 W/m2 om 10:50 u |
| UV index | 2.5 |
| Max. UV index | 2.9 om 10:50 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:24 u |