Actueel weer Bree (Cobbenberg)
Laatste update: 2026-03-29 om 15:30 uur * gegevens meer dan 170 uur oud!
| Temperatuur | 10.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.4 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 17.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 1.6 °C om 06:52 u |
| Maximum temp. | 10.6 °C om 15:15 u |
| Windchill | 10.2 °C |
| Hitte index | 8.8 °C |
| Dauwpunt | 2.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 389.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 948.0 W/m2 om 13:10 u |
| UV index | 1.4 |
| Max. UV index | 3.5 om 13:10 u |
| Zon op | 07:18 u |
| Zon onder | 20:05 u |