Actueel weer Enschede (west)
Laatste update: 2026-05-29 om 19:51 uur
| Temperatuur | 19.2 °C |
| Neerslag | 9.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 53.3 km/u om 18:02 u |
| Minimum temp. | 15.6 °C om 05:27 u |
| Maximum temp. | 32.4 °C om 16:23 u |
| Windchill | 19.2 °C |
| Hitte index | 19.9 °C |
| Dauwpunt | 17.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:20 u |
| Zon onder | 21:41 u |