Actueel weer Genk (Waterschei)
Laatste update: 2012-01-11 om 12:20 uur * gegevens meer dan 124710 uur oud!
| Temperatuur | 9.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1033.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 13:40 u |
| Minimum temp. | 7.9 °C om 09:02 u |
| Maximum temp. | 9.5 °C om 12:06 u |
| Windchill | 9.4 °C |
| Hitte index | 9.4 °C |
| Dauwpunt | 6.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:37 u |
| Zon onder | 16:53 u |