Actueel weer Haarlem (schalkwijk)
Laatste update: 2011-02-03 om 16:40 uur * gegevens meer dan 132858 uur oud!
| Temperatuur | 6.5 °C |
| Neerslag | 2.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.0 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 17.4 km/u om 03:47 u |
| Minimum temp. | 4.6 °C om 08:04 u |
| Maximum temp. | 7.7 °C om 12:10 u |
| Windchill | 5.1 °C |
| Hitte index | 6.5 °C |
| Dauwpunt | -0.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 60.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:19 u |
| Zon onder | 17:31 u |