Actueel weer Tielt
Laatste update: 2026-05-23 om 01:33 uur
| Temperatuur | 19.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 8.0 km/u om 01:20 u |
| Minimum temp. | 19.6 °C om 01:31 u |
| Maximum temp. | 21.0 °C om 00:03 u |
| Windchill | 19.6 °C |
| Hitte index | 19.6 °C |
| Dauwpunt | 14.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 01:31 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 01:31 u |
| Zon op | 05:46 u |
| Zon onder | 21:41 u |