Actueel weer Tournai (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-01 om 10:30 uur
| Temperatuur | 9.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.9 hPa |
| Barometer trend | -0.5 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 9.1 °C om u |
| Maximum temp. | 9.2 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 9.1 °C |
| Dauwpunt | 6.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.8 % |
| Zonnestraling | 122.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 134.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:22 u |
| Zon onder | 20:18 u |