Actueel weer Valkenburg
Laatste update: 2026-05-11 om 14:35 uur
| Temperatuur | 12.2 °C |
| Neerslag | 7.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.7 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 13.0 km/u om 01:00 u |
| Minimum temp. | 6.4 °C om u |
| Maximum temp. | 12.6 °C om u |
| Windchill | 11.1 °C |
| Hitte index | 12.2 °C |
| Dauwpunt | 1.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 48.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 04:51 u |
| Zon onder | 20:14 u |