Actueel weer Alkmaar (Oudorp)
Laatste update: 2026-05-18 om 19:10 uur
| Temperatuur | 14.5 °C |
| Neerslag | 2.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1013.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 9.6 °C om 06:17 u |
| Maximum temp. | 15.3 °C om 18:04 u |
| Windchill | 14.4 °C |
| Hitte index | 13.9 °C |
| Dauwpunt | 8.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 66.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:37 u |