Actueel weer Hardinxveld-Giessendam
Laatste update: 2026-05-27 om 15:20 uur
| Temperatuur | 25.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.2 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.9 km/u om 07:57 u |
| Minimum temp. | 15.7 °C om 06:09 u |
| Maximum temp. | 25.6 °C om 15:16 u |
| Windchill | 25.6 °C |
| Hitte index | 25.6 °C |
| Dauwpunt | 11.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 42.0 % |
| Zonnestraling | 726.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1023.0 W/m2 om 13:38 u |
| UV index | 4.6 |
| Max. UV index | 5.9 om 13:27 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:44 u |