Mike schrijft:
Hangt er een beetje vanaf hoe je hem gaat plaatsen, komt hij aan je schoorsteen op een klein pijpje dan lijkt het mij dat niemand daar over valt, mits het een huurwoning is, dan kan de woningbouw moeilijk gaan doen, tenminste hier in Nederland wel
Maar ga je een mast neerzetten, tsja, dan zou je commentaar gaan kunnen verwachten.
Toch lijkt het mij dat je gewoon even wat moet babbelen met de buren en hun wijzen op je weersite, gewoon zeggen dat ook hun gratis mee kunnen kijken bij jou naar het weer, lijkt het me verders geen probleem.
Nope,ook daar zijn regels voor ook al huur je.
De bouwvereniging mag namelijk niet zomaar je hobby ontnemen.
Zodat ik weet,of het moet alweer veranderd zijn,mag je max 10 meter hoog AAN de schoorsteen,in mijn geval dus 2 meter pijp.
Dit mag wel,maar geen 10 meter pijp in de tuin of aan de zijkant van mijn hoekhuis.
Als ze bij mij komen lag ik de bouwvereniging vierkant uit lol.
Volgens mij kan je dat best ergens vinden op de VERON site meen ik,of daar even navragen,die mannen weten dat wel.
http://www.veron.nl/
Nog wat gevonden
http://www.cbforum.nl/viewtopic.php?f=4 ... 9&start=60
Staat: Vergunningsvrij mag je iets AAN de woning bevestigen dat maximaal 5 meter boven de nok van het dak uitkomt.
Wil je hoger of een losstaande mast dan heb je al snel een lichte bouwvergunning nodig. In het bestemmingsplan kan je vaak wel iets terugvinden over de toegestane hoogte van antennemasten.
Gemeente weesp kwam ik ook tegen op google:
Bij alle andersoortige antennes geldt dat de hoogte van de antenne met antennedrager, gemeten vanaf de voet - of indien deze is bevestigd aan de gevel - gemeten vanaf het punt waarop de antenne met antennedrager het dakvlak kruist, minder is dan 5 meter;
Is de te plaatsen antenne niet vergunningvrij, dan moet u voor het plaatsen van de antenne een bouwvergunning aanvragen.
Dit is dus volgens mij landelijk,kortom,de woningbouw heeft geen poot om op te staan :laugh: