Discussie forum over Weather Display software. Voor vragen, specificaties, ervaringen etc..

Door dibasta
#31078
Het valt mij op wanneer mijn windmeter de update zeg maar doorgeeft aan WD,veranderd dat weer icoon (onderaan) ook steeds (voor 1 seconde)dan staat hij ook weer op gewoon, maar zodra er weer een update is (om de 32 sec, meende ik ) veranderd dat weer icoontje ook weer, en gaat dan weer terug!

hoort dat nou zo??

Gr,
Peter.
Door wslangerak
#31096
Hoi Peter,

Dat hangt er een beetje vanaf hoe je icoon wordt bepaald. Gebeurt dat door de solar sensor (of solar-in-a-jar) of door een gedownloade METAR? Of laat je de forecast icoon van je weerstation zien op je hoofdscherm?
In ieder geval komt het inderdaad soms voor dat je heel kort een ander icoontje ziet. Als het bijvoorbeeld mistig is (bepaald door instellingen van vochtigheid, windsnelheid en wellicht dauwpunt) en bewolkt kan je heel kort de "bewolkt" icoon zien en direct daarna de mist-icoon.
Door dibasta
#31097
@Kees,

Ik laat inderdaad het forecast icoon zien op mijn hoofdscherm, maar lijkt soms net (ik heb nu momenteel een regenwolkje staan)dat hij een donkere avond met een een zakkend zonnetje wil laten zien, maar dan Hup!! daar is het regenwolkje weer en die is inderdaad van forecast, althans, die staat aangevinkt!

Gr,
Peter.
Door wslangerak
#31098
Dat icoontje is waarschijnlijk het icoon tijdens zonsondergang. Normaal gesproken zou je dus rond zonsondergang dat icoon zien. Maar omdat jij ervoor hebt gekozen de forecast icoon te laten zien "overruled" die de normale icoon.

Tijdens het verversen van het data-scherm zie je heel even het "normale" icoon dat al weer snel wordt vervangen door jouw forecast-icoon.

Of zoiets :laugh:
Door dibasta
#31100
Het is weer zo klaar als een klontje Kees ;)

Gr,
Peter.