Algemeen forum ontrent de ontwikkelng, design en hosting van weergerelateerde websites (dit laatste om een beetje on topic te blijven)
Door nolversteeg
#48277
Hoi Chris,

Ik heb het hele verhaal van de bliksem nog niet op mijn site staan, omdat de detector hier nog niet naar mijn zin werkt. Er wordt wel aan gewerkt.

Gr. Nol
Door ws vreewijk
#48278
Ok Nol,

Vroeger maakte ik een copie vh plaatje en plakte het gewoon op mn site.

copieer ik nu het plaatje gebeurd er totaal niks blijft blanco.

copieer ik de weblink van Powerr dan staat de link er wel klik je er op word ie ook geopend.Zie op mn site onder lightning page onderop de linkr werkt gewoon plaatje plakken niet meer vreemd.

Maar dat is niet de bedoeling.

Goed is nu genoeg voor even iedereen bedankt voor het meedenken zover.


Uiteindelijk is puzzlen goed voor het brein zeggen ze

fijne avond nog

gr chris
Door tuinmantom
#48282
Ze zullen ook een beetje op de comerciële toer gaan, en meeliften zal mij worst wezen ,maar als ik dit lees boven mijn inlog verhaal "De service is alleen te gebruiken door deelnemers aan het project van Blitzortung.org die al data naar de servers hebben ge-upload" dan zal daar wel het probleem zitten. Maar misschien weet iemand een omweg om toch aan die plaatjes te komen. Er zijn niet zoveel aktieve leden in nederland die meedoen aan dit project.


Ik ben één van de weinige Belgen die actief meedoet aan het blitzortung project. De community moet het hebben van actieve leden, anders stort de boel gewoon in.
Als je naar een barbecue gaat waar gevraagd wordt om je eigen vlees mee te brengen, kan je wellicht ook hier en daar wat pikken, maar als iedereen dat doet, is er geen vlees meer :p Maar misschien werkt dat in Nederland anders :p

Egon wanke, de oprichter, vertelde onlangs nog, dat op drukke momenten de load van de blitzortung hoofdsite zo hoog kan worden dat hij onbereikbaar wordt, maar ze wel willen garanderen dat op die momenten de actieve deelnemers wel nog steeds vlot toegang hebben tot de data. Maar dit enkel op voorwaarde dat hiervan geen misbruik wordt gemaakt door "meelifters", dus er is een constante strijd tegen deze "meelifters", zodat actieve leden waar krijgen voor hun inzet.

Maar goed, ieder z'n eigen mening :)
Door ws vreewijk
#48290
@ tuinmantom ja ik zie het inderdaad anders.

In het begin was men blij als er ook maar een hond kwam kijken.

De tekst geeft nog steeds aan dat het vrij is om op je website te plaatsen voor NIET commercieel gebruik.

Als ze dat niet willen direct kenbaar maken vind ik.
Wat ook kan de site toegangkelijk maken dmv een pass woord raar dat dat niet word gedaan maar ja dan word er geen geld binnen gehaald met de ads :huh:
Dus alle bezoekers dragen nu bij aan de inkomsten.



@ Gert dank ik ga het eens proberen.

gr Chris
Door WeerStationWoerden
#48300
succes Chris
dit moet gewoon werken .
ps ik heb het plaatje zelf klein gemaakt.
je kan het zelf wat groter maken door de width en height te veranderen
naar jou keuze .

alt="blitzortung!" width="400" height="315" border="2" />

Gert

ws vreewijk schrijft:
@ tuinmantom ja ik zie het inderdaad anders.

In het begin was men blij als er ook maar een hond kwam kijken.

De tekst geeft nog steeds aan dat het vrij is om op je website te plaatsen voor NIET commercieel gebruik.

Als ze dat niet willen direct kenbaar maken vind ik.
Wat ook kan de site toegangkelijk maken dmv een pass woord raar dat dat niet word gedaan maar ja dan word er geen geld binnen gehaald met de ads :huh:
Dus alle bezoekers dragen nu bij aan de inkomsten.



@ Gert dank ik ga het eens proberen.

gr Chris