Algemeen forum voor discussie over de website
Door Overijse
#53956
Luc schrijft:
Overijse schrijft:
Bij deze thx voor het toevoegen van de BE provincies in de radar.
Ik dacht al, zou dat niemand opvallen. Zit er al een paar dagen in :lol:

Gr,
Luc


:laugh: nog niet veel neerslag gehad in BE de laatste dagen. Daarmee denk ik.

Grtz
Kris
Door jango
#53974
Ook snap ik niet wat de bedoeling is van de 2 uurs verwachting in de radar?

De radar pikt nl geen nieuwe in het radargebied opkomende neerslag op.
Hierdoor lijkt het dat er geen nieuwe neerslag meer onderweg is.
De radar optekening zal dus over een veel groter gebied dan de radar van Nederland en België moeten worden opgetekend.
Als je dus aan de rand van het radargebied zit waaruit de neerslag komt heb je helemaal niets aan de radar.
En bij snel opkomend en passerende neerslag gebieden heeft een groot deel van Nederland en heel België niets aan de verwachting.

grt, Jan
Door nolversteeg
#53982
Hallo Jan,

Ik heb er ook over nagedacht "" maar je kan een radarbeeld niet vooruit laten kijken, hetgeen wat je gezien hebt kan gepinpoint worden aan de actuele situatie.

Dan komt de uitdaging om het beeld wat je dus los moet laten, omdat je geen gegevens meer hebt, door moet laten gaan in de richting die de meetstations aangegen hebben.

vanmiddag zag ik een mooi voorbeeld de actuele data draaide naar links, dan zou je verwachten dat die trend doorging, maar op het moment dat de actuele data overging in de verwachte data schoot hij los en ging in een richting die niet definieerbaar is.

Degene die dit moet programmeren slaapt volgen mij geen nacht meer.

Groeten Nol
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 41