Discussie forum over Weather Display software. Voor vragen, specificaties, ervaringen etc..

Door WSWijk
#31091
Hoi iedereen,

Voor een ieder die zit te overwegen om over te schakelen naar WD 10.37q Build 27, denk daar dan eerst nog even goed over na.

Deze versie lijkt een probleem te hebben met het uploaden van de noaa reports naar de websites. Daar loopt WD op vast, totdat hij handmatig (via taskmanager) wordt gekilled. Daarna herstarten van WD is geen probleem. Alles werkt dan. Tot de volgende actie van WD (om 0.08 uur ongeveer) om de NOAA reports te maken en kopieren.

Met andere woorden, iedere nacht hangt WD bij mij... tot ik 's ochtends WD kill en herstart...

Denk dus goed na voordat je over gaat naar deze versie.

Groeten

Theo
Door WSWijk
#31094
Ik ben over gegaan, omdat er in de versie die ik had een fout zat met het updaten van de website. Na ongeveer 2 dagen deed de ftpupd.exe niets meer. Werd niet meer aangestuurd door WD.

Nu dus dit probleem. Brian is er mee bezig. Zodra hij weer een nieuwe versie heeft, gaan we het weer proberen...

Groeten

Theo