Actueel weer Oudkarspel
Laatste update: 2026-04-03 om 11:50 uur
| Temperatuur | 9.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1013.4 hPa |
| Barometer trend | 0 hPa/h - dalend |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 11:42 u |
| Minimum temp. | 2.3 °C om 01:40 u |
| Maximum temp. | 9.8 °C om 11:44 u |
| Windchill | 7.9 °C |
| Hitte index | 9.8 °C |
| Dauwpunt | 4.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:10 u |
| Zon onder | 20:18 u |