Actueel weer Tuitjenhorn
Laatste update: 2026-05-16 om 14:47 uur
| Temperatuur | 11.3 °C |
| Neerslag | 6.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.2 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1008.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 44.3 km/u om 08:14 u |
| Minimum temp. | 6.7 °C om 08:40 u |
| Maximum temp. | 11.3 °C om 14:45 u |
| Windchill | 10.8 °C |
| Hitte index | 11.3 °C |
| Dauwpunt | 6.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 324.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1052.0 W/m2 om 13:13 u |
| UV index | 1.7 |
| Max. UV index | 4.2 om 13:23 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:33 u |