Actueel weer Oudkarspel
Laatste update: 2026-05-16 om 14:45 uur
| Temperatuur | 9.6 °C |
| Neerslag | 7.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1008.3 hPa |
| Barometer trend | 0 hPa/h - stabiel |
| Maximale windsnelheid | 28.8 km/u om 08:21 u |
| Minimum temp. | 5.7 °C om 12:00 u |
| Maximum temp. | 9.8 °C om 08:20 u |
| Windchill | 9.6 °C |
| Hitte index | 9.6 °C |
| Dauwpunt | 8.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:33 u |