Actueel weer Alkmaar west
Laatste update: 2026-04-15 om 08:09 uur
| Temperatuur | 9.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.6 km/u uit Z |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1020.8 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 07:03 u |
| Minimum temp. | 7.7 °C om 03:34 u |
| Maximum temp. | 9.4 °C om 00:02 u |
| Windchill | 9.1 °C |
| Hitte index | 9.1 °C |
| Dauwpunt | 5.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:43 u |
| Zon onder | 20:40 u |