Actueel weer Akkrum
Laatste update: 2026-05-29 om 17:50 uur
| Temperatuur | 20.2 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.1 km/u uit NNO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.1 hPa |
| Barometer trend | stijgt |
| Maximale windsnelheid | 27.8 km/u om 16:44 u |
| Minimum temp. | 13.6 °C om 02:55 u |
| Maximum temp. | 29.2 °C om 14:43 u |
| Windchill | 20.2 °C |
| Hitte index | 20.2 °C |
| Dauwpunt | 15.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 497.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 956.0 W/m2 om 13:20 u |
| UV index | 1.2 |
| Max. UV index | 4.7 om 13:20 u |
| Zon op | 05:19 u |
| Zon onder | 21:49 u |