Actueel weer Goutum
Laatste update: 2026-05-28 om 08:18 uur
| Temperatuur | 13.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.7 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 00:43 u |
| Minimum temp. | 10.2 °C om 05:41 u |
| Maximum temp. | 13.4 °C om 08:17 u |
| Windchill | 12.5 °C |
| Hitte index | 13.4 °C |
| Dauwpunt | 10.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 332.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 334.0 W/m2 om 08:16 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:20 u |
| Zon onder | 21:48 u |