Actueel weer Leeuwarden (KNMI)
Laatste update: 2026-05-25 om 06:40 uur
| Temperatuur | 15.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1032.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 15.0 °C |
| Hitte index | 15.0 °C |
| Dauwpunt | 9.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | 108.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:23 u |
| Zon onder | 21:44 u |