Actueel weer Hallum
Laatste update: 2026-05-11 om 05:51 uur
| Temperatuur | 4.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1006.2 hPa |
| Barometer trend | ST |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 00:11 u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om 04:17 u |
| Maximum temp. | 5.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 3.2 °C |
| Hitte index | 4.1 °C |
| Dauwpunt | 1.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:23 u |