Actueel weer Leeuwarden
Laatste update: 2026-05-11 om 08:45 uur
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.7 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.3 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 12.9 km/u om 08:42 u |
| Minimum temp. | 3.2 °C om 06:06 u |
| Maximum temp. | 8.9 °C om 08:42 u |
| Windchill | 7.4 °C |
| Hitte index | 10.8 °C |
| Dauwpunt | 4.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | 543.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 543.0 W/m2 om 08:45 u |
| UV index | 0.6 |
| Max. UV index | 0.6 om 08:44 u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:22 u |