Actueel weer Alkmaar (westerhoutkwartier)
Laatste update: 2026-05-19 om 23:01 uur
| Temperatuur | 13.4 °C |
| Neerslag | 3.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.4 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1013.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 27.2 km/u om 13:12 u |
| Minimum temp. | 8.7 °C om 05:39 u |
| Maximum temp. | 18.7 °C om 13:35 u |
| Windchill | 13.4 °C |
| Hitte index | 13.4 °C |
| Dauwpunt | 12.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 97.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1067.0 W/m2 om 13:01 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.3 om 13:23 u |
| Zon op | 05:39 u |
| Zon onder | 21:38 u |