Actueel weer Alkmaar
Laatste update: 2013-12-15 om 11:04 uur * gegevens meer dan 107858 uur oud!
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 3.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit WZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.7 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 48.3 km/u om 04:34 u |
| Minimum temp. | 6.6 °C om 04:23 u |
| Maximum temp. | 8.9 °C om 11:03 u |
| Windchill | 8.1 °C |
| Hitte index | 9.1 °C |
| Dauwpunt | 7.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 76.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 84.0 W/m2 om 11:01 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 08:46 u |
| Zon onder | 16:29 u |