Actueel weer Alphen aan den Rijn
Laatste update: 2015-07-24 om 15:13 uur * gegevens meer dan 93740 uur oud!
| Temperatuur | 13.2 °C |
| Neerslag | 13.4 mm |
| Regensnelheid | 1.4 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 37.0 km/u uit W |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1005.7 hPa |
| Barometer trend | Snel stijgend |
| Maximale windsnelheid | 82.1 km/u om 14:53 u |
| Minimum temp. | 12.8 °C om 14:45 u |
| Maximum temp. | 18.5 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.7 °C |
| Hitte index | 13.3 °C |
| Dauwpunt | 12.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:44 u |