Actueel weer Boskoop
Laatste update: 2026-05-28 om 08:10 uur
| Temperatuur | 15.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 17.7 km/u om 03:34 u |
| Minimum temp. | 11.5 °C om 05:46 u |
| Maximum temp. | 15.8 °C om 08:09 u |
| Windchill | 15.8 °C |
| Hitte index | 15.4 °C |
| Dauwpunt | 9.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | 213.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 213.0 W/m2 om 08:10 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:48 u |