Actueel weer Gouda (Bloemendaal)
Laatste update: 2026-05-29 om 17:26 uur
| Temperatuur | 20.8 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 24.1 km/u om 16:14 u |
| Minimum temp. | 17.5 °C om 06:25 u |
| Maximum temp. | 31.7 °C om 13:46 u |
| Windchill | 20.8 °C |
| Hitte index | 21.6 °C |
| Dauwpunt | 17.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | 12.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 847.0 W/m2 om 13:14 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.5 om 13:06 u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:48 u |