Actueel weer Gouda (Hs_vd_Std)
Laatste update: 2026-05-01 om 03:55 uur
| Temperatuur | 12.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.4 km/u uit OZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 01:07 u |
| Minimum temp. | 12.1 °C om 03:53 u |
| Maximum temp. | 14.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 11.8 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 4.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 60.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:01 u |