Actueel weer Gouda (Noord)
Laatste update: 2026-05-11 om 22:45 uur
| Temperatuur | 6.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.4 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 43.5 km/u om 20:56 u |
| Minimum temp. | 6.1 °C om 22:37 u |
| Maximum temp. | 12.4 °C om 11:02 u |
| Windchill | 2.9 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 6.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 100.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 227.0 W/m2 om 13:51 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.1 om 14:04 u |
| Zon op | 05:54 u |
| Zon onder | 21:20 u |