Actueel weer Gouda (GOUDasfalt)
Laatste update: 2026-05-28 om 08:15 uur
| Temperatuur | 14.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.2 km/u uit O |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 00:37 u |
| Minimum temp. | 11.6 °C om 05:58 u |
| Maximum temp. | 16.0 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.9 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 9.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | 237.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 237.0 W/m2 om 08:15 u |
| UV index | 0.7 |
| Max. UV index | 0.7 om 08:09 u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:47 u |