Actueel weer Gouda (GoudsePoort)
Laatste update: 2026-05-01 om 05:32 uur
| Temperatuur | 10.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 23.8 km/u om 00:16 u |
| Minimum temp. | 10.3 °C om 05:31 u |
| Maximum temp. | 14.4 °C om 00:04 u |
| Windchill | 9.0 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 2.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 05:30 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 05:30 u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 21:06 u |