Actueel weer Gouda (Gouwespoor)
Laatste update: 2026-05-01 om 05:00 uur
| Temperatuur | 10.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.0 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 29.2 km/u om 01:26 u |
| Minimum temp. | 10.6 °C om 04:58 u |
| Maximum temp. | 14.7 °C om 00:04 u |
| Windchill | 9.2 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 04:58 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 04:58 u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:06 u |