Actueel weer Gouda (De Sluis)
Laatste update: 2026-05-01 om 03:54 uur
| Temperatuur | 9.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 01:36 u |
| Minimum temp. | 9.9 °C om 03:51 u |
| Maximum temp. | 13.7 °C om 00:00 u |
| Windchill | 9.9 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 3.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 64.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:11 u |
| Zon onder | 21:06 u |