Actueel weer Amersfoort (Schuilenburg)
Laatste update: 2026-05-12 om 09:32 uur
| Temperatuur | 9.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.0 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.4 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 32.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 5.2 °C om 06:33 u |
| Maximum temp. | 10.4 °C om 09:06 u |
| Windchill | 8.6 °C |
| Hitte index | 9.6 °C |
| Dauwpunt | 4.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:21 u |