Actueel weer Arlon (CWOP)
Laatste update: 2026-05-26 om 12:58 uur
| Temperatuur | 24.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 982.5 hPa |
| Barometer trend | 0.4 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 07:08 u |
| Minimum temp. | -0.6 °C om 07:04 u |
| Maximum temp. | 24.4 °C om 11:04 u |
| Windchill | 28.0 °C |
| Hitte index | 23.9 °C |
| Dauwpunt | 15.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | u |
| Zon onder | u |