Actueel weer Assen
Laatste update: 2010-04-12 om 18:22 uur * gegevens meer dan 140719 uur oud!
| Temperatuur | 14.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.6 km/u uit ONO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1021.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 15.5 km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 12.9 °C |
| Hitte index | 14.0 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:42 u |
| Zon onder | 20:28 u |