Actueel weer Balen (BMCBi)
Laatste update: 2026-03-30 om 23:10 uur
| Temperatuur | 2.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1026.7 hPa |
| Barometer trend | 2.7 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 2.3 °C om u |
| Maximum temp. | 2.5 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 2.4 °C |
| Dauwpunt | 1.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.8 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:18 u |
| Zon onder | 20:08 u |