Actueel weer Tessenderlo
Laatste update: 2026-04-15 om 06:09 uur
| Temperatuur | 5.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1022.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 4.8 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 5.8 °C om 06:06 u |
| Maximum temp. | 7.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 5.8 °C |
| Hitte index | 5.7 °C |
| Dauwpunt | 3.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 84.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:45 u |
| Zon onder | 20:35 u |